Koło naukowe

Opiekun Koła Naukowego: dr n. med. Robert Kubina

INFORMACJA!!!

 

Drodzy Studenci/Drogie Studentki!

 

Koło Naukowe działające przy Katedrze i Zakładzie Patologii posiada wolne miejsca dla Studentów wszystkich kierunków studiów zainteresowanych chorobami nowotworowymi lub chorobami przenoszonymi przez organizmy wektorowe.

Zapisy:

Termin: 19.10 a 23.10.2020r.

Sposób zapisywania: wysłanie mailem na adres rkubina@sum.edu.pl wypełnionego i podpisanego formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie internetowej patologia.sum.edu.pl w zakładce Koło Naukowe

W przypadku dużej liczby chętnych o przyjęciu decydować będzie: poziom znajomości języka angielskiego, średnia ocen (dotyczy starszych lat) oraz umiejętność pracy laboratoryjnej i zaangażowanie.
 


 

 

24-25 kwietnia 2019r. w KATOWICACH-LIGOCIE odbyła się Konferencja INTERNATIONAL MEDICAL CONGRESS OF SILESIA.

W wydarzeniu wziął udział przedstawiciel naszego Koła Naukowego - Angel Alonso Buehringer.

Komisja oceniająca prace studentów przyznała III miejsce uczestnikowi Naszego Koła Naukowego, który reprezentował swoją pracę zatytułowana "Activity of bioactive Components of propolis Against human Breast Cancer Cells" w sesji "Dietetics and nutrition". GRATULUJEMY!

 


 

INFORMACJA!!!

 

Drodzy Studneci/Drogie Studentki!

 

Ze względu na bardzo duże zainteresowanie Kołem Naukowym uruchamianym w Katedrze i Zakładzie Patologii bardzo prosimy o przesłanie maila najpóźniej do 26.10.2018r. do godz. 13.00 na adres rkubina@sum.edu.pl z następującymi informacjami:

1. Imię i nazwisko

2. Kierunek studiów oraz rok 

3. Przynależność do innych kół naukowych

Po godzinie 13.00 osoby, które zostaną przyjęte do Koła Naukowego zostaną poinformowane o tym fakcie drogą elektroniczną i będą zobowiązane dokonać ponownego wpisu na listę najpóźniej do 30 pażdziernika do godz. 10.00.


 

ZAPROSZENIE!!!

 

Drodzy Studneci/Drogie Studentki!

 

NOWO POWSTAŁE Studenckie Koło Naukowe działające przy Katedrze i Zakładzie Patologii Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu SUM serdecznie zaprasza wszystkich chętnych do udziału w działalności koła naukowego.

Koło naukowe przeznaczone jest dla studentów wszystkich kierunków studiów, których fascynuje szeroko pojęta patologia  i którzy chcą poszerzać swoją wiedzę w dziedzinie: chorób nowotworowych, chorób zakaźnych oraz chorób inwazyjnych.

Planujemy comiesięczne spotkania na których będziemy poruszać interesujące nas tematy. Jest to świetna okazja na poznanie czegoś nowego, ale przede wszystkim szansa na zdobycie bezcennego doświadczenia w referowaniu zagadnień z dziedziny patologii. 

Wszystkich chętnych, którzy chcieliby uczestniczyć w działalności naszego koła zapraszamy do zapisywania się do Koła Naukowego.