Koło naukowe

Opiekunk Koła Naukowego: dr n. med. Robert Kubina

 


 

INFORMACJA!!!

 

Drodzy Studneci/Drogie Studentki!

 

Ze względu na bardzo duże zainteresowanie Kołem Naukowym uruchamianym w Katedrze i Zakładzie Patologii bardzo prosimy o przesłanie maila najpóźniej do 26.10.2018r. do godz. 13.00 na adres rkubina@sum.edu.pl z następującymi informacjami:

1. Imię i nazwisko

2. Kierunek studiów oraz rok 

3. Przynależność do innych kół naukowych

Po godzinie 13.00 osoby, które zostaną przyjęte do Koła Naukowego zostaną poinformowane o tym fakcie drogą elektroniczną i będą zobowiązane dokonać ponownego wpisu na listę najpóźniej do 30 pażdziernika do godz. 10.00.


 

ZAPROSZENIE!!!

 

Drodzy Studneci/Drogie Studentki!

 

NOWO POWSTAŁE Studenckie Koło Naukowe działające przy Katedrze i Zakładzie Patologii Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu SUM serdecznie zaprasza wszystkich chętnych do udziału w działalności koła naukowego.

Koło naukowe przeznaczone jest dla studentów wszystkich kierunków studiów, których fascynuje szeroko pojęta patologia  i którzy chcą poszerzać swoją wiedzę w dziedzinie: chorób nowotworowych, chorób zakaźnych oraz chorób inwazyjnych.

Planujemy comiesięczne spotkania na których będziemy poruszać interesujące nas tematy. Jest to świetna okazja na poznanie czegoś nowego, ale przede wszystkim szansa na zdobycie bezcennego doświadczenia w referowaniu zagadnień z dziedziny patologii. 

Wszystkich chętnych, którzy chcieliby uczestniczyć w działalności naszego koła zapraszamy do zapisywania się do Koła Naukowego.